مدیر فروش

2520 595 0912

مهندس مردانی 2784 176 0912

دفتر مرکزی

8858 4498 021

دستگاه پت بادکن | خط تولید بطری آب معدنی

پت(PET) چیست؟

برای تولید بطری های نوشیدنی و مواد غذایی و خوراکی به دلیل اهمیت بالای توجه به استاندارد های بهداشت و سلامت از هر مدل پلاستیک نمیتوان استفاده کرد.یکی از بهترین مواد که شاخص های بهداشت و سلامت را تامین نموده و در عین حال نیز در تولید بسته بندی صنایع غذایی و دارویی نیز مورد استفاده قرار بگیرد مواد پلاستیکی پت است.

همانگونه که گفته شد پت یکی از زیر مجموعه های مواد پلاستیکی است.در حقیقت پت مخفف پلی اتیلن ترفتالات نامیده میشود و به صورت مخفف پت گفته میشود.این ماده پلاستیکی از دسته مواد بی خطر است و اگر استاندارد های سلامت مربوط به بسته بندی که بر روی بطری های آب که به صورت عدد درج شده است توجه شود عدد مربوط به این ماده برابر است با یک که بی خطری آن را نشان میدهد.

این گروه پلاستیک ها از جمله نوعی رزین های پلیمری ترموپلاستیک است.موارد کاربرد آن نیز در ترموفورمیک -ساخت الیاف مصنوعی و بسته بندی مواد غذایی و غیره است. این دسته از مواد بر خلاف نام علمی آن فاقد پلی اتیلن میباشد.

دستگاه پت بادکن تمام اتومات

دستگاه تمام اتومات باد کن گروه صنعتی کارسان پایا آپادانا صورت کاملا اتوماتیک و با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می گردد. این دستگاه بادکن برای بادکردن پت و بطری های آب معدنی استفاده می شود.

برق مصرفی دستگاه پت بادکن گروه صنعتی کارسان پایا 25KW  می باشد.

باد مصرفی دستگاه پت بادکن 10 الی 25 بار می باشد.

سرعت ماشین دستگاه پت بادکن 2000 الی 5500 ظرف در ساعت می باشد.

تعداد کتیبه دستگاه پت بادکن 2 الی 4 می باشد.

حجم ظرف در دستگاه پت بادکن کارسان برای بطری 250 سی سی 2500 عدد در ساعت می باشد.

دستگاه پت بادکن تمام اتومات کارسان پایا کلیه مراحل بادکردن پت را بصورت کاملا اتوماتیک انجام می دهد.

برای سفارش ماشین برچسب زنی با شماره 44981577 – 021 تماس حاصل فرمایید.

 

محصولات دیگر