مدیر فروش

2520 595 0912

مهندس مردانی 2784 176 0912

دفتر مرکزی

8858 4498 021

خدمات

خدمات تولید بطری آب معدنی و بطری های پلاستیکی

مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در صنعت تولید قطعه

شرکت کارسان پایا آپادانا با کمال افتخار آماده ارایه مشاوره به عزیزانی است که میخواهند وارد عرصه تولید شوند و با شناختی که در بازار تولید در طی این سالها بدست آورده است و با شناسایی توان مالی و علاقه و انتظار شما از برگشت سرمایه راهکارهای عملی را از ابتدایی ترین مرحله که انتخاب نوع فعالیت میباشد تا آخرین مرحله که خرید و نصب دستگاههای تولیدی است در اختیار شما قرار می دهد.

طراحی قطعه

ما با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا آنچه را که شما درذهن خود دارید بر روی صفحه مانیتور به شما نشان خواهیم داد و با اندکی تامل می تواند یک قطعه سه بعدی شبیه سازی شده از آنچه در تصور دارید پیش روی خود خواهید داشت .همیشه ساخت قطعه قبل از ساخت قالب با روش پرینت سه بعدی برای مشتری جالب خواهد بود چون با هزینه بسیار اندکی میشود به نقاط ضعف یا قوت آنچه در فکر خود داشته است پی ببرد و همچنین در زمینه مهندسی معکوس می توانیم از قطعاتی که شما سفارش می دهید مطابق نمونه نقشه های سه بعدی تهیه کنیم و با فرمت های مختلف ارایه دهیم . این کار را با استفاده از تکنولوژی اندازه برداری اپتیک ( optic ) انجام میدهیم . در این روش قطعه مورد نظر شما توسط دستگاههای اندازه برداری اپتیک بصورت کامل اسکن میشود و با استفاده از اطلاعات این دستگاه یک نقشه سه بعدی از قطعه شما تهیه خواهد شد که با دقت حدود 10 میکرون در بدترین حالت مطمئنا” رضایت هر کسی را جلب خواهد کرد، همچنین ایجاد نقشه های سه بعدی از فایلها و نقشه های دو بعدی مطابق سفارش مشتری انجام پذیر می باشد .

ســــاخت قالــــب و قطعــــه

اصلی ترین فعالیت حرفه ای ما در شرکت ساخت قالب و قطعه می باشد بدیهی است ما نیز همگام با شرکتهای معتبر قالب سازی از                      تکنولوژی CAD/CAM جهت ساخت قالب بهره می گیریم و در نتیجه کمترین خطا و بالاترین سرعت را در ساخت قالب داریم.در این راه از نرم افزارهای مطرح نظیرpower mill و دستگاههای فرز CNC با دقت حدود10 میکرون کمک می گیریم .

در زمینه ساخت قالب با تکیه بر تجربه و توان عملی پرسنل فنی شرکت بهترین راهکارها را در زمینه های زیر ارائه می دهیم :

1- سیستم کلی قالب
2- نوع راهگاه ( سرد، گرم،سوزنی،معمولی )
3- نوع سیستم پران ( بوش پران ، پران معمولی ، سوپاپی ، کف پران و غیره )
4- تعداد حفره قالب ( جهت بهینه سازی سرعت تولید و هزینه ضرب روی دستگاه تزریق با توجه به تیراژ و انتظارات شما )
5- بهترین راه آب ( جهت افزایش سرعت تولید و کاهش هزینه ضرب )
6- جنس مواد بکار گرفته شده جهت ساخت قالب ( با توجه به نیاز مشتری از آلومینیوم یا فولاد آلیاژی مخصوص پلاستیک و یا فولادهای معمولی vcn و یا غیره هر کدام با توجه به میزان سرمایه گذاری مشتری و نوع کاربرد آن ) .

مطمئناً تجربیات ما در زمینه ساخت قالب و قطعات مربوط به دستگاه های تک مرحله ای و دو مرحله ای نظیر SIDEL- KRAUSMAFFEI-COMBI-DYNA PLAST- KRUPP-ASB-AOKI-SIPA می تواند نظر شما را در زمینه سفارش تا مین کند.

همچنین بخش ویژه ساخت قالبهای بادی می تواند مشاور شما در زمینه انتخاب نوع بطری برای صنایع مختلف غذایی ، شوینده ،آرایشی    و بهداشتی و دارویی باشد و در این رابطه  توانائی ارائه خدمات ساخت بطری در اشکال مختلف از 50 CC  تا 20  Lit  را دارد .

همچنین ساخت دربهای مختلفی که بر روی بطریهای آب میوه و نوشابه ، مایع ظرفشویی، الکل وروغن صنعتی و روغن خوراکی و غیره      نصب می شود اعم از پلمپ دار یا بد????ن پلمپ و یا دربهای flip top ( که بر روی نوع خاص از بطری نصب می باشد ) بخش عمده ای از    فعالیتهای ما را در بر می گیرد.

ما ساخت قالبهای تزریق پریفورم با تعداد حفره های مختلف از جمله 48 حفره ای با وزنها و گلویی های استاندارد که همگی مجهز به  سیستم HOT  RUNNER  ( راهگاه گرم ) و سیستم قطع کن اتوماتیک جریان مذاب مایع پس از تزریق میباشند که باعث تولید پریفورم  بدون چسبیدن راهگاه به انتهای آن خواهد بود را نیز در کارنامه خود داریم .همچنین پس از ساخت قالب در صورت نیاز قادر به تعویض  کرهای قالب جهت تولید پریفورم با وزن های مختلف خواهیم بود.در مورد ساخت قطعه نیز شرکت فعالیتهای گسترده ای داشته است و برای  صنایع هواپیمایی صنایع نظامی قطعات ویژه ای ساخته و آمادگی ساخت قطعه بصورت سری یا تکی را دارا میباشد.

الف- قسمت پرداخت

در مجموعه پرداخت با استفاده از بهترین ابزار پرداخت و پرسنل مجرب قالبهایی که توسط فرز CNC ماشین کاری شده است بصورت  کاملاً حرفه ای پولیش می شوددر این قسمت ناصافی های موجود که بر روی سطح قالب هنگام فرز کاری بوجود آمده است از بین میرود  که البته نوع قالب در تعیین مقدار پرداخت نقش مهمی دارد.ابزار بکار رفته در این قسمت از نوع لرزشی است که برای مثال ابزار NOVA  PAX از این نوع میباشد. یکی از مهمترین قسمتهای زیر مجموعه ساخت قالب قسمت پرداخت می باشد چون اگر قالب به اندازه کافی  پرداخت نشود هنگام تزریق قطعه در داخل قالب خواهد ماند و پران قطعه با مشکل مواجه خواهد شد و یا اینکه خطوط فرزکاری شده  روی سطح قطعه نمایان خواهد بود و در بیشترمواقع ایجاد آبکاری کروم نیز روی قالبهایی که به خوبی پرداخت نشده است مشکل  خواهد داشت.

ب – قسمت مونتاژ

قطعات ساخته شده که مجموعه آنها قالب را تشکیل خواهد داد در این قسمت به یکدیگر متصل خواهد شد و قالب واحدی تشکیل می  دهد.در مورد قالبهای بادی بستن پاشنه ها و صفحات پشت و یا قیچی های قالب و یا فیکسچرهای نگاهدارنده پریفورم و در مورد  قالبهای تزریق جای گذاری قطعات اینسرتی در داخل نگاهدارنده ها و نصب کشویی ها و جک ، اجرای قسمتهای پران قطعه و راهنماها و ا حتمالاً راه آب های تونلی و ایجاد راه هوا جزو اعمالی است که در این قسمت انجام میشود به علت اینکه قسمت مونتاژ بیانگر کیفیت کار  شرکت می باشد با تلاشی مستمر و وسواسی خاص در پی آنیم که رضایت مشتری را جلب نمائیم.